O FESTIWALU

Rodzinny Festiwal Teatralny jest skierowany do rodzin z najmłodszymi dziećmi. Program festiwalu składa się z kilku wydarzeń artystyczno-edukacyjnych, których celem jest stworzenie przestrzeni do wspólnej, twórczej zabawy dla całej rodziny. Ponieważ z powodu obostrzeń sanitarnych nie możemy zorganizować festiwalu w formie stacjonarnej, zapraszamy Państwa na nasz festiwal ONLINE.

Wydarzenia festiwalowe składają się z części artystycznej – etiudy teatralnej budowanej wokół spektakli Teatru Figurki, oraz części warsztatowej.

Jak zapisać się na poszczególne wydarzenia?

1. W zakładce Nasze wydarzenia znajdź wydarzenie, w którym chciałbyś wziąć udział.

2. Wejdź w link Zapisy i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Opłać bilet na wydarzenie (dane do przelewu są dostępne w formularzu zgłoszeniowym) i wyślij potwierdzenie przelewu na adres figurki@teatrfigur.pl.

3. Otrzymasz od nas potwierdzenie zapisu. Tuż przed festiwalem otrzymasz od nas link do nagrania oraz listę niezbędnych materiałów lub pudełko z materiałami warsztatowymi (w zależności od wybranego wydarzenia).

4. Materiały warsztatowe zostaną dostarczone na wskazany adres za pośrednictwem kuriera lub poczty.

5. Linki do wydarzeń będą aktywne tylko w trakcie trwania festiwalu, tj. od soboty 21 listopada od godz. 9.00 do niedzieli 22 listopada do godz. 20.00. Później materiały nie będą dostępne.

***

Organizatorem festiwalu jest Teatr Figurki – scena dla najmłodszych Teatru Figur Kraków. Gramy spektakle, opowiadamy baśnie, robimy warsztaty. Rzucamy cienie i podrzucamy przedmioty. Jesteśmy małym teatrem o wielkim sercu.

Koncepcja merytoryczna wydarzeń: Zespół Teatru Figurki

Koordynacja: Anna Książek

Produkcja materiałów online: Marta Hankus, Małgorzata Pietyra, Mateusz Wróbel